Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Přípravka | |
---|---|
ID FireSport: | 110396 |
Okres: | Semily |
Kraj: | Liberecký |
Souřadnice: | 50°32*41*N,15°07*16*E |
PSČ: | 512 65 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2021/09/11 | Karlinky | PKL | 15,18 | 6 | 10 | ||
2021/08/07 | Bechov | JL | 17,17 | 5 | 11 | ||
2021/09/12 | Kosmonosy | JL | 17,49 | 4 | 12 | ||
2021/09/26 | Radimovice | JL | 17,51 | 6 | 10 | ||
2021/09/19 | Košťálov | JL | 17,74 | 6 | 10 | ||
2021/07/18 | Borovice | JL | 17,83 | 3 | 13 | ||
2021/09/25 | Benešov u Semil | JL | 18,19 | 10 | 6 | ||
2021/09/18 | Malá Skála | JL | 18,21 | 11 | 5 | ||
2021/09/11 | Tanvald | JL | 18,56 | 11 | 5 | ||
2021/08/28 | Jirkov | JL | 18,59 | 5 | 11 | ||
2021/07/03 | Dubenec | JL | 18,86 | 7 | 9 | ||
2021/07/17 | Krásná Ves | JL | 23,09 | 16 | 0 | ||
2021/09/05 | Zderaz | EXČR | NP | 45 | 0 | ||
2021/09/26 | Ploukonice | PKL | NP | 21 | 0 | ||
2021/08/29 | Dneboh | JL | NP | 17 | 0 | ||
2021/07/04 | Sychrov | JL | DSQ | 23 | 0 | ||
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
13. místo JL 201814. místo PKL 201919. místo JL 20197. místo JL 202017. místo PKL 20215. místo JL 202111. místo JL 202218. místo PKL 20229. místo EXČR 20237. místo FNC 20236. místo PKL 20233. místo VČHL 20238. místo JL 20235. místo VČHL 20241. místo PKL 20249. místo JL 2024
Extraliga ČR
Tým: Olešnice , nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Jizerská liga
Tým: Olešnice , nejlepěí čas: 17,17 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 92 počet výsledků: 13x
Podkozákovská hasičská liga
Tým: Olešnice , nejlepěí čas: 15,18 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 10 počet výsledků: 2x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNáš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2021
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2021/07/03 | Dubenec, VČHL Dubenec | 18 | |
2021/07/03 | Dubenec, JL Dubenec | 19 | |
2021/07/04 | Sychrov, Káčovský pohár | 14 | |
2021/07/17 | Krásná Ves, Krásnoveský pohár | 16 | |
2021/07/18 | Borovice, Borovický pohár | 17 | |
2021/07/24 | Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ | 38 | |
2021/07/25 | Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ | 38 | |
2021/08/07 | Bechov, Pohár Formanka | 17 | |
2021/08/28 | Jirkov, Jirkovská proudnice | 18 | |
2021/08/29 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | 17 | |
2021/09/04 | Pšánky, O pohár Pšánky | 34 | |
2021/09/05 | Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ | 27 | |
2021/09/11 | Tanvald, Tanvald | 17 | |
2021/09/12 | Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse | 17 | |
2021/09/18 | Malá Skála, Maloskalský pohár | 17 | |
2021/09/19 | Košťálov, Košťálovský pohár | 17 | |
2021/09/25 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | 17 | |
2021/09/26 | Radimovice, Sychrovský pohár | 17 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře